Szanowni Państwo,

Host Home to firma zajmująca się wyszukiwaniem mieszkań według indywidualnych preferencji naszych Klientów.

O Host Home

Jesteśmy niezależnymi pośrednikami nieruchomości, z umowami podpisanym tylko z wiarygodnymi deweloperami. Zajmujemy się sprzedażą mieszkań, domów i nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego i pierwotnego. Usługi Host Home obejmują doradztwo oraz pomoc w kredytowaniu.

Naszymi Klientami są lekarze, informatycy, przedsiębiorcy, ludzie młodzi i wszyscy Ci, dla których liczy się czas, a formalności wolą zostawić profesjonalistom.


Eksperci Host Home

Pracujemy w zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów, nieustannie wyszukujących nowe, atrakcyjne nieruchomości w Trójmieście.
Kliencie oceniają naszych ekspertów jako dynamicznych, wiarygodnych i bardzo efektywnych. Jest nam z tego powodu bardzo miło.


CEO czyli szef Host Home

Arkadiusz Błażewicz

Pomysłodawca, założyciel i pierwszy pracownik Host Home. Zarządza doradcami, nieruchomościami i ogólnym zaangażowaniem zespołu. Od lat związany z branżą finansową, w Host Home przejął funkcję eksperta od kredytów i zabezpieczeń.Nieruchomości


Ostatnio dodane


Nowi deweloperzy


%

Zadowoleni Klienci


Opinie

Na początku nie spodziewałam się, że tak szybko kupię mieszkanie. Jednak dzięki Pani Dorocie udało mi się znaleźć wymarzone cztery kąty i zaraz następnego dnia dokonałam rezerwacji. Pani Dorota brała ze mną udział w każdym spotkaniu jak również była obecna przy podpisaniu umowy. Nieocenioną pomocą było również zaangażowanie Pana Arka, który profesjonalnie i w bardzo szybkim czasie załatwił dokumenty kredytowe. Obeszło się bez zbędnych wizyt w banku, jedyną było podpisanie umowy, przy której Pan Arek również był obecny. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim znajomym i nie tylko.

Chciałam kupić mieszkanie, wykonałam wiele telefonów z ofert znalezionych na portalach, niestety większość z nich była nieaktualna. Pani Dorota w ciągu kilku godzin znalazła i zarezerwowała mi takie mieszkanie jakiego szukałam. Co więcej była na każdym spotkaniu, począwszy od umowy rezerwacyjnej aż do wydania mieszkania, dzięki niej dokumenty do kredytu dostałam w ekspresowym czasie i przygotowane poprawnie. Sama nie dała bym rady.
W przyszłości sama również skorzystałabym z usług Pana Arka i Pani Doroty ☺.
Dziękuję.

Cieszę się, że trafiłem do Pani Doroty i Pana Arka. Pani Dorota bardzo szybko znalazła mieszkanie, które spełniło moje oczekiwania. Natomiast  Pan Arek pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Dzięki pomocy Pani Doroty i Pana Arka zaoszczędziłem masę czasu i nerwów. Zaufałem Host Home i bardzo dobrze na  tym wyszedłem.

Przez cały czas bardzo dobry kontakt telefoniczny i e-mail. Bardzo polecam. Krzysztof Nieżurawski.