Cieszę się, że trafiłem do Pani Doroty i Pana Arka. Pani Dorota bardzo szybko znalazła mieszkanie, które spełniło moje oczekiwania. Natomiast  Pan Arek pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Dzięki pomocy Pani Doroty i Pana Arka zaoszczędziłem masę czasu i nerwów. Zaufałem Host Home i bardzo dobrze na  tym wyszedłem.

Przez cały czas bardzo dobry kontakt telefoniczny i e-mail. Bardzo polecam. Krzysztof Nieżurawski.

Chciałam kupić mieszkanie, wykonałam wiele telefonów z ofert znalezionych na portalach, niestety większość z nich była nieaktualna. Pani Dorota w ciągu kilku godzin znalazła i zarezerwowała mi takie mieszkanie jakiego szukałam. Co więcej była na każdym spotkaniu, począwszy od umowy rezerwacyjnej aż do wydania mieszkania, dzięki niej dokumenty do kredytu dostałam w ekspresowym czasie i przygotowane poprawnie. Sama nie dała bym rady.
W przyszłości sama również skorzystałabym z usług Pana Arka i Pani Doroty ☺.
Dziękuję.

Na początku nie spodziewałam się, że tak szybko kupię mieszkanie. Jednak dzięki Pani Dorocie udało mi się znaleźć wymarzone cztery kąty i zaraz następnego dnia dokonałam rezerwacji. Pani Dorota brała ze mną udział w każdym spotkaniu jak również była obecna przy podpisaniu umowy. Nieocenioną pomocą było również zaangażowanie Pana Arka, który profesjonalnie i w bardzo szybkim czasie załatwił dokumenty kredytowe. Obeszło się bez zbędnych wizyt w banku, jedyną było podpisanie umowy, przy której Pan Arek również był obecny. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim znajomym i nie tylko.

Kiedy przeprowadzałem się z Łodzi do Gdańska, bałem się, że mój skromny budżet nie wystarczy na miłe mieszkanko w centrum miast. Ale, między innymi, dzięki Host Home, tak się nie stało. I jestem bardzo zadowolony. Dzięki!

Scenarzysta

Wynajęcie mojego pierwszego mieszkania w Gdańsku nie było łatwym zadaniem. Jestem wdzięczna agentom Host Home za ich cierpliwość wobec mojej wybredności. A teraz jestem Gdańszczanką:)

Lektorka