Apartamenty Sol Marina, Gdańsk Wyspa Sobieszewska

Opis nieruchomości:

Ekskluzywne apartamenty z Twoim własnym miejscem postojowym dla jachtu w Marinie. Wyjście jachtem na Zatokę Gdańską zajmie Ci zaledwie 20 minut!
Kompleks apartamentów powstanie na Wybrzeżu Gdańskim, w otoczeniu dziewiczej przyrody. Lokalizacja to bezsprzecznie jeden z największych atutów Sol Marina- w najbliższej okolicy znajdziesz wiele atrakcji, a centrum Gdańska położone jest zaledwie kilka kilometrów dalej!
Ciesz się spokojem oraz przyrodą i czerp z uroków pobliskiego miasta kiedy tylko chcesz. Bogata infrastruktura mariny czyni ją idealną dla łodzi motorowych i jachtów.

W ramach inwestycji Sol Marina powstanie w pełni wyposażone nabrzeże. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi pozwolą na swobodne manewrowanie.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Szybkie podsumowanie:

Numer oferty:
1717
Status:
Na sprzedaż
Typ:
, ,

Zapytaj nas o szczegóły

Dorota Kołodziej
Nazywam się Dorota Kołodziej. W firmie Host Home zajmuje się sprzedażą mieszkań. Negocjuję warunki kupna-sprzedaży oraz dbam o bezpieczeństwo transakcji. Pracując ze mną, macie Państwo gwarancję pełnej uwagi i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać konsultacje dotyczące zakupu wymarzonego mieszkania lub domu.
+48 605 872 550
biuro@hosthome.pl